2011 yılında kurulan Akor Hijyen & Medikal,tüm paslanmaz imalatı ve aktif pazarlamasında yurt içi ve yurt dışı müşterilerine sınırsız hizmet vermektedir.

Hızla gelişen hijyen sektöründe güçlü bir yer edinen Akor Hijyen & Medikal;otel,motel,tatil köyleri,fabrikalar,alışveriş merkezleri,hastaneler,işyerleri ve toplu yemek üretim tesislerinin mutfaklarının projelendirme,imalat ve montaj aşamasında uzman kadrosuyla yardımcı olup, işletmecilerin hizmetindedir.
Kalite politikası ile müşterilerimizin firmadan beklentisi olan kalitesi sürekli artan ürün yelpazesi  ve bu  hizmeti sağlayabilmek  firmamızın asıl amacıdır.

Günümüz koşullarında gıda ve sağlık ile uğraşan firmaların titizlikle üzerinde durduğu, oysa sadece bu firmaların değil yaşantımız da kullandığımız, elimizin değdiği tüm ürünlerin üretiminin hijyenik ortamlarda yapılmasını sağlamak amacı ile bu yola çıktık…

Sektörünün  gereği  olan  hızlı  hizmet  ağını  bünyesinde  tamamlamış,  lojistikten  kaynaklanabilecek sorunları  minimize  etmiş  olup  müşteri  memnuniyetini  ticari  kazancının  önünde  tutarak  başarısına daha da arttırmıştır.

AKOR Hijyen & Medikal her geçen  gün  geliştirdiği  geniş ürün  portföyüyle  hijyen ve sağlık alanlarının vazgeçilmezi  olmayı  başarmıştır. Elde ettiğimiz bu başarının arkasında çok iyi bir teknik ekip çalışması ve ekip ruhunun yanı sıra, sizlerin de taleplerinizi, önerilerinizi ve ihtiyaçlarınızı bize bildirmenizde büyük önem vardır.

AKOR Hijyen & Medikal olarak sürekli yeni teknolojiler geliştirmeye ve bu teknolojileri kullanımınıza sunmaya devam ediyor olacağız.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Geniş ufku, müşteri odaklı yaratıcılığı, kaliteli üretimi, geniş ürün yelpazesi ile topluma ve çevreye sürekli artan değer sağlamak kalitede ve hizmette süreklilik temin etmek, müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılamak birinci önceliğimiz olmaya devam edecektir.

VİZYON
 Üretimini yaptığı ürünler ve verdiği hizmet ile markasını uluslararası kurumsal şirketler arasına yazdırarak pazarda lider olmak, en son yenilikleri en üst düzeyde yakalamak ve sizlere ulaştırmaktır.

MİSYON
*Müşteri istek ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak
*Kalite ve hizmette sürekli artışı sağlamak için iş ahlakı ve dürüstlük çerçevesinde kaliteden ödün vermeden en iyi hizmeti sunmak
*Çalışmalarımızda kurum kültürünü geliştirmek ve ekip çalışmasını benimsemek
*İşimizi müşteri gözüyle görmek
‘’HİJYENDE  BİR  ADIM  ÖNDE’’  Sloganımızla  bize güvendiğiniz ve   hep  önde  tuttuğunuz  için sizlere  teşekkür eder  Hep birlikte  daha da  ileriye  , temizlik ve  hijyene önem veren  bir  toplum  temenni ederiz.

Saygılar…

AKOR Hijyen & Medikal

SMS ABONELİK